Krejčovské i poradenské služby Suit & Me

V Suit & Me Vám nabízíme komplexní portfolio krejčovských služeb. Specializujeme se na výrobu ručně šitých obleků, avšak šijeme i saka, kabáty, kalhoty i košile na míru. Samozřejmostí je pak široká řada doplňků, obuvi a rádi Vám umožníme i přístup k řadě přínosných benefitů u našich partnerských značek.

Pokud pak nechcete využít přímo našich krejčovských služeb, můžete si koupit pouze látku pro Váš vysněný oblek.

Abychom pak ušetřili Váš čas, rádi všechny osobní schůzky a měření uspořádáme kdekoliv a kdykoliv v Praze - ráno i večer, o víkendu, ve státní svátek anebo přímo u Vás v kanceláři. V případě zájmu Vás změříme zdarma i v Brně či Ostravě. Stačí si jen sjednat schůzku s naším návrhářem Jacky Damwanim na uvedeném kontaktu

V rámci osobní schůzky také vytváříme s našimi zákazníky jejich vlastní osobitý styl. Poradíme Vám, jak pomocí obleku zdůraznit Váš charakter i silné stránky - a společně vše doladíme do nejmenších detailů. Nabízíme rovněž módní konzultace. Pro konzultaci není nutné přijít na samotné měření či si objednat oblek, rádi Vás poznáme u šálku dobré kávy v našem salonu a pobavíme se s Vámi o pánském stylu i módě nebo s Vámi vyrazíme nakupovat. Ceny konzultací jsou individuální dle rozsahu, obvyklá hodinová sazba se pohybuje mezi 1900-2500 Kč. Pro radu se na nás ale jistě neváhejte obrátit ani zdarma - online, pro doporučení na vhodné outfity, nákupní tipy či v otázkách etikety a to i přímo zde na webu.


Přihlašte si náš newsletter

A získejte tak exkluzivní slevy, informace o aktuálních akcích a stylové tipy jako bonus.

Suit & Me na sociálních sítích
Facebook Instagram Google+ LinkedIn