O Suit & Me

„Důvěřujte svému krejčímu, jako byste důvěřovali svému chirurgovi.“

Jacky Damwani, zakladatel salonu Suit & Me, vyrůstal odmala ve světě módy. Začínal jako obchodní zástupce indické textilky, ovšem přešel ke studiu na Silk and Art Silk Mills Institute Of Research Association, kde získal diplomy v oboru textilních barev, technologie designu a módního návrhářství. Jeho vzdělání pokračovalo v nejlepších hongkongských školách, odkud se počátkem 90. let přesunul na své stávající působiště – do Prahy.

„Za svých více než 20 let působení v Praze jsem potkal tolik zajímavých lidí, každého s jedinečným vkusem i požadavky.“

Přes zkušenosti v rodinné firmě původně také působící v Čechách nakonec dospěl k založení vlastní značky Suit & Me, pod kterou kombinuje prvky hongkongských i londýn­ských oděvních stylů, a díky svým mezinárodním zkušenostem vybírá to nejlepší z obou světů. Dlouholetá praxe v oboru, perfektní znalost materiálů i stylová vytříbenost mu umožňují odívat muže i ženy napříč věkovými a profesními kategoriemi.

Jacky osobně dohlíží na průběh realizace, bere svým zákazníkům míry a stará se o zdárné dokončení zakázky.

„Obleky na míru jsou pro mě prostředkem, jak zdůraznit osobnost. Snažím se, aby moji klienti dostali to nejlepší – ode mně, i ze sebe.“

Ať už jdete na důležitý pracovní pohovor nebo jen neformální schůzku, váš zevnějšek je důležitý. V obleku, který vám padne a odpovídá příležitosti, nebudete jen dobře vypadat, ale budete se i dobře cítit.

„Je příjemné vidět mladého muže, jak stoupá po žebříčku úspěchu se sebevědomím, které mu dodal můj oblek.“


Přihlašte si náš newsletter

A získejte tak exkluzivní slevy, informace o aktuálních akcích a stylové tipy jako bonus.

Suit & Me na sociálních sítích
Facebook Instagram Google+ LinkedIn