Proč oblek na míru

Termín „na míru“ pochází už ze 17. století. Výraz „bespoke tailoring“ je odvozen od množství látky, o kterou si zákazník krejčímu řekl: „been spoken for“. Obleky šité skutečně „na míru“ každému jednotlivému zákazníkovi se tak odlišují od konfekčních řad, které jsou jen na konci upraveny podle jeho proporcí.

U Suit & Me se Vašemu obleku budeme věnovat od první po poslední nitku. Podle Vašich potřeb a plánovaných příležitostí, kdy budete obleku využívat, vybereme vhodný střih a materiály, a to z té nejšírší dostupné nabídky na módním trhu.

Váš oblek musí padnout dokonale – být doslova na Vaši míru. Proto věnujeme obzváštní pozornost důkladnému měření Vaší postavy. Fyziognomie každého zákazníka je jedinečná, a správně vzaté míry jsou pro ušití obleku klíčové. Proto může první měření trvat až 25 minut, při nichž získáme až 40 údajů o Vaší postavě.

Na základě toho měření vznikne osobní střih. Ten pak dostanou naši krejčí, kteří podle něj připraví látku; ta je pak olemována a podložena nejkvalitnějšími nitěmi a podšívkami. Finální kompletaci obleku má na starosti speciálně vybraný krejčí. Váš oblek je tak ručně šitý od prvního střihu po poslední knoflíkovou dírku.

Naše oděvy jsou šity renomovanými krejčími z Hong Kongu, kteří ke své práci používají nejkvalitnější vybavení a materiály. V nabídce máme uznávané britské a italské látky na obleky a egyptskou a britskou vlnu na košile; spolupracujeme se značkami jako jsou Dormeuil, Scabal, Ermenegildo Zegna, Reda, Loro Piana a další.

Každý náš zákazník má svůj osobní styl, a tak se kromě přesného měření snažíme vyhovět Vašim estetickým nárokům. Naplnit Vaše osobní cítění a pohodlí je pro nás klíčové. Poradíme Vám, jak Váš styl zdůraznit, hotový oblek doladíme do nejmenších detailů. Abychom ušetřili Váš čas, rádi všechny konzultace a měření uspořádáme přímo ve Vaší kanceláři nebo domově.

Kořeny firmy Suit & Me sahají do roku 1994. Právě tehdy byly v Praze položeny základy současné společnosti, která nabízí své služby zákazníkům nejen v České republice, ale i v Rakousku, Holandsku nebo Švýcarsku. Dlouhodobě sledujeme aktuální trendy v módě i designu, a tak jsme schopni vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům.

Kromě samotných obleků nabízíme ušití i dalších oděvů – žaketů, fraků nebo kabátů –, a také oděvních doplňků, kompletně připravených Vám na míru.

Přihlašte si náš newsletter

A získejte tak exkluzivní slevy, informace o aktuálních akcích a stylové tipy jako bonus.

Suit & Me na sociálních sítích
Facebook Instagram Google+ LinkedIn