Akce

Speciální nabídka: Svatební oblek včetně košile na míru "Premium" a kravaty již za 19.990 Kč

Jsme Vaším partnerem i pro chvíle z nejvýjimečnějších jako jsou svatby. S výběrem vhodného outfitu i stylu Vám rádi poradíme, připravíme Vás pro Váš velký den a postaráme se prostě o vše - od hlavy až k patě. Jen "ano" již musíte říci sami.. ;)

Plánujte s předstihem Vaši letní svatbu a zajistěte si, že budete vypadat skvěle, již dnes!

Elegantní svatební oblek včetně košile, vše ručně šité na míru, u nás nyní v prémiové řadě látek pořídíte již za zvýhodněných 19.990 Kč. Zjistěte více na stránce věnované svatbám a sjednejte si svou osobní konzultaci.

Svatební oblek z našeho salonu

Speciální letní nabídka: Oblek z jemných prodyšných bavlněných či lněných látek od 16.990 Kč! (V nabídce také letní sako a chinos kalhoty pro smart casual outfit za stejnou cenu)

Že je léto nevhodné pro nošení těžkého a nekomfortního obleku? Pak jste ještě nezkusili ten správný materiál pro horké dny! V našich oblecích z prodyšné bavlny nebo lnu se budete cítit skvěle a nepřestanete vypadat elegantně ani když venku vykoukne sluníčko, naopak si jejich nošení zamilujete. A máme pro Vás i smart casual nabídku letních sak a bavlněných chinos na míru za stejnou cenu. Sjednejte si svou osobní schůzku již dnes a přesvědčte se o kvalitách letních obleků a sak na míru!

Letní sako a chinos - smart casual volba za cenu oblekuLetní oblekLetní sako a chinos - smart casual volba za cenu oblekuLetní sako a chinos - smart casual volba za cenu oblekuLněný letní oblekLetní sako a chinos - smart casual volba za cenu oblekuLetní lněný oblek


Speciální nabídka:
Luxusní oblek na míru z látek Dormeuil Executive již za 23.999 Kč!

Váš vytříbený styl se již nespokojí s běžnou nabídkou na míru? Chcete si splnit sen a pořídit si oblek z látek, které nosí králové, prezidenti a celebrity? Pro nás žádný problém! Stačí si sjednat Vaši osobní konzultaci a i Vy si můžete dopřát to nejlepší! Navíc za přátelskou cenu, na které mnohé obleky na míru teprve začínají..

Dormeuil látkyDormeuil


Speciální nabídka: 3 bílé košile na míru + 3 kapesníčky s monogramem za 6.999 Kč!

Využijte tuto akci, vhodnou nejen k rozšíření či obnově Vašeho šatníku, a kupte si tu nejelegantnější košili každého správného muže, ať už nosí business i smart casual styl. S límečkem dle Vašeho oblíbeného stylu a všemi detaily - na míru!

Sjednejte si svou osobní schůzku již dnes..

Košile

Stálá akce: Při nákupu 3 obleků na míru 2 košile na míru jako dárek!

Začínáte si budovat svůj šatník, ale nejste si jisti, kde začít? Co pořídit jako první nebo zda Vám prvních pár kousků bude stačit? Pak jste u nás správně. Rádi Vám poradíme a dáme doporučení, jak co nejlépe využít Váš rozpočet. A navíc mu i trochu ulehčíme, protože při nákupu 3 obleků na míru získáte 2 košile na míru zdarma. Šít pro Vás nás prostě baví!

Obleky

Nezaujala Vás žádná akce? Pak si jistě vyberete v naší stálé nabídce..

Přihlašte si náš newsletter

A získejte tak exkluzivní slevy, informace o aktuálních akcích a stylové tipy jako bonus.

Suit & Me na sociálních sítích
Facebook Instagram Google+ LinkedIn