Kvalitní rámové boty a opasky

Nabízíme rámovou obuv značek Barker a F.L.Popper i elegantní opasky.

Opasky F.L.Popper

Kvalitní hovězí useň na řemen, spona z kartáčované oceli, poctivá ruční práce. To jsou atributy, které charakterizují opasky F.L.Popper. Vyrobeno v Česku.

Cena: 1.199 Kč

Opasek cernyOpasek hnedyOpasek tan

Rámová obuv

Barker shoes logo

Nabízíme Vám ucelenou nabídku kvalitní rámové obuvi, pro formální příležitosti i volný čas, od tradiční anglické značky Barker, založené v roce 1880 v Earls Barton blízko Northamptonshire. Se značkou Barker získáte ty nejelegantnější páry do vašeho business i smart casual botníku!

Boty Barker s prodyšnou a pohodlnou, ale pevnou koženou podrážkou, u nás můžete také nechat rekonstruovat (cca. za 2.600 Kč; obvykle po 2 letech střídavého nošení) a budou zase téměř jako nové, ale s krásnou patinou.


Cena: od 7.990 Kč 

Dostupné velikosti: 39 - 47 (Vaše správná velikost obuvi Barker bývá o 0.5 až 1.5 velikosti menší oproti běžně prodávané nerámové obuvi - pro orientaci si můžete prohlédnout velikostní tabulku)

Objednat si ale můžete i některý z dalších párů polobotek Barker, stačí si vybrat z našeho Barker katalogu!

Barker Nevis

hnědá nebo černá "captoe" oxfordka s uzavřeným šněrováním

Ideální pro příležitosti jako - nošení s pracovním či formálním oblekem a nebo i smokingem (ke smokingu pro Vás můžeme však zajistit i přímo lesklé "lakovky"), se separátními kalhotami od obleku, chinos kalhotami nebo i vyštíhlenými džíny (obzvláště v hnědé verzi). Captoe oxfordky jsou považované spíše za formální obuv a jsou vhodné pro denní i večerní nošení (večerní pouze v černé verzi). Jsou však velmi dobře kombinovatelné a nezradí Vás ani, když je budete nosit se spíše kreativním outfitem. Jsou základním kouskem v botníku každého muže a "první pár polobotek", který byste si měli koupit, ideálně v obou barvách.

Barker Nevis

Barker Epping

černá nebo hnědá "captoe" polobotka typu derby s otevřeným šněrováním

Ideální pro příležitosti jako - nošení s pracovním či volnočasovým oblekem, separátními oblekovými kalhotamy, chinos kalhotami a nebo i vyštíhlenými džíny (obzvláště v hnědé verzi). Derby jsou celkově méně formální, než oxfordky a měli byste se jich vyvarovat při formálních večerních událostech - plesy, recepce, opera, atd. (a to především jejich hnědé verze). Jsou však skvělou volbou pro druhý pár bot pro každého gentlemana, třeba, aby nechal své oxfordky odpočívat, když zrovna nemá ve své agendě dne žádné důležité top-meetingy a nebo nadcházející společenské události. Rozhodně je však doporučujeme pro volný čas a nebo pro běžné nošení do práce. Jsou velmi pohodlné díky otevřenému šněrování.

Barker Epping

Barker Newcastle

hnědá "semi brogue" oxfordka s uzavřeným šněrováním"

Ideální pro příležitosti jako - nošení s pracovním či kreativním oblekem, se separátními kalhotami od obleku, chinos kalhotami nebo i vyštíhlenými džíny. Oxford "semi brogue" jsou celkově méně formální, než běžné "captoe" oxfordky bez ozdobného děrování a měli byste se jich vyvarovat pro čistě formální večerní události (obzvláště vzhledem k hnědé barvě). Jsou však skvělou volbou pro nošení s Vaším separátním sakem kombinovaným s chinos kalhotami a nebo separátními kalhotami z jiné látky, jsou více kreativní a sofistikované, a pokud hledáte druhý nebo třetí pár bot, neváhejte ani na chvíli, rozhodněte se pro "semi brogue" a přidejte trochu výraznější kousek, trochu svěžího větříku do vašeho botníku.

Barker Newcastle

(všechny fotografie: Barker-Shoes.co.uk)


FLPopper

Nabízíme Vám rovněž i stále se rozšiřující nabídku rámové obuvi znovuobnovené české značky s tradicí F.L.Popper, s velmi sympatickou cenou, vyrobenou v Indii.

Boty F.L.Popper s pohodlnou, odolnou a protiskluzovou gumovou podrážkou u nás můžete také nechat rekonstruovat (cca. 1300 Kč) a budou zase téměř jako nové, ale s krásnou patinou.

Cena: od 4.199 Kč 

Dostupné velikosti: 41 - 47 

Model Simon

Boty typu Oxford, pro které je specifické uzavřené šněrování. Tento typ bot je charakteristický pro formální příležitosti, ale bezesporu může být elegantním doplňkem Vašeho všedního outfitu.

Simon


Model Nodus

Díky semi-brogue zdobení, kterého není ani moc ani málo, jsou tyto boty ležérnější obměnou bot Simon. Vhodným doplňkem, pro méně formální příležitosti či obchodní jednání. Zkrátka, chcete-li působit reprezentativně a zároveň zaujmout, jsou tyto boty tou správnou volbou.

Nodus

Model Herold

Stejné semi-brogue zdobení jako u modelu Nodus ve světle usňové barvě. Charakteristikou Heroldů, je šněrování Derby, které specifikuje, že zcela nepřiléhá, jako je tomu u typu Oxford. Vhodné pro dny, kdy se chcete obléknout ležérně s dostatečnou dávkou stylu Vám vlastního na procházku do města či večer strávený s přáteli (nad sklenkou alkoholu, za každých okolností, Vás tyto boty vždy spolehlivě odnesou domů).

Herold

Model Baldur 

Boty tmavší hnědé barvy typu Chelsea. Vhodné pro chladnější dny podzimu a jara, ale především pro studené zimní dny. Jsou odolné, Vašim nohám tak zajistí teplé a suché prostředí ve dnech, kdy počasí příliš nepřeje.

Baldur

(všechny fotografie: flpopper.cz)

Zaujala Vás naše nabídka rámových bot? Neváhejte se nám ozvat a zastavit se pro svůj vysněný pár!

Prohlédněte si také další možnosti, které Vám nabízíme

Přihlašte si náš newsletter

A získejte tak exkluzivní slevy, informace o aktuálních akcích a stylové tipy jako bonus.

Suit & Me na sociálních sítích
Facebook Instagram Google+ LinkedIn